Program

21.6.2007
20:00 Eshil: ORESTIJA
10.7.2007
21:00 Svečano otvaranje
11.7.2007
21:30 Dubrovački simfonijski orkestar / Ivan Repušić, dirigent
12.7.2007
21:30 Lado - Ansambl narodnih plesova i pjesama Hrvatske
13.7.2007
21:30 Lado - Ansambl narodnih plesova i pjesama Hrvatske
14.7.2007
21:30 L. Paljetak i R. Pater: Lijepi šapat stvari
15.7.2007
21:30 P. Magelli, Ž. Udovičić, A. Balanescu: Adieu Europe, Europe Adieu
16.7.2007
21:30 P. Magelli, Ž. Udovičić, A. Balanescu: Adieu Europe, Europe Adieu
00:00 Renato Rožić, elektroakustična gitara/ Raul sen Gupta, tabla
17.7.2007
21:30 "MICHEL CAMILO & TOMATITO"
18.7.2007
21:30 Nikolai Demidenko, glasovir
19.7.2007
21:30 Plesači baleta pariške opere
20.7.2007
21:30 Folklorni ansambl Linđo - Dubrovnik
00:00 Autorski projekt Livia Badurine: Dolce vita / Showreel= Diary of an Actor
21.7.2007
21:30 W. Shakespeare: SAN LJETNE NOĆI
22.7.2007
21:30 Duo Attaccantilena
23:00 Pobjednik 54. Festivala igranog filma u Puli
23.7.2007
21:30 W. Shakespeare: SAN LJETNE NOĆI
24.7.2007
21:30 W. Shakespeare: SAN LJETNE NOĆI
21:30 KREMERata Musica / Gidon Kremer, umjetnički voditelj
25.7.2007
21:30 Festivalski orkestar iz Vilne / Vadim Rjepin, violina
21:30 W. Shakespeare: SAN LJETNE NOĆI
26.7.2007
21:30 KREMERata Baltica / Alexei Ogrintchouk, oboa / Julian Bliss, klarinet / Gidon Kremer, umjetnički voditelj
27.7.2007
21:30 Folklorni ansambl Linđo - Dubrovnik
28.7.2007
21:30 KREMERata Baltica / Gidon Kremer, umjetnički voditelj
29.7.2007
21:30 Dum Marinu u pohode
30.7.2007
21:30 Dum Marinu u pohode
31.7.2007
21:30 Dum Marinu u pohode
21:30 Lovro Pogorelić, glasovir
1.8.2007
21:30 Krzysztof Penderecki & Sinfonietta Cracovia / Monika Leskovar, Danjulo Ishizaka, Claudio Bohorquez violončela
2.8.2007
00:00 radio.string.quartet.vienna
3.8.2007
21:30 Bečki gudački kvartet / Jasminka Stančul, glasovir
21:30 Folklorni ansambl Linđo - Dubrovnik
00:00 Milovan Stanić: Portreti Igara
4.8.2007
21:30 Zadarski komorni orkestar / Stefan Milenkovich, violina / Ivan Repušić, dirigent
21:30 I.Vojnović: EKVINOCIJO
5.8.2007
21:30 I.Vojnović: EKVINOCIJO
6.8.2007
21:30 I.Vojnović: EKVINOCIJO
21:30 Corinthian Trio sa Stefanom Milenkovichem
7.8.2007
21:30 I.Vojnović: EKVINOCIJO
8.8.2007
21:30 Komorni sastav omladinskog orkestra „Luigi Cherubini“
9.8.2007
21:30 Splitski komorni orkestar / Pavle Dešpalj, dirigent
10.8.2007
21:00 Predstavljanje Zagreb Film Festivala
21:30 Predstavljanje knjige "Dubrovački sažetci"
21:30 Folklorni ansambl Linđo - Dubrovnik
11.8.2007
21:30 Eshil: ORESTIJA
21:30 Inva Mula, sopran / Kira Parfeevets, glasovir
12.8.2007
21:30 Xuefei Yang, gitara
21:30 Eshil: ORESTIJA
13.8.2007
21:30 Eshil: ORESTIJA
21:30 Glazbena skupina Purbayana Chatterjeea / Plesna skupina Odissi plesa Kavite Dwibedi
14.8.2007
21:30 Eshil: ORESTIJA
21:30 Midori, violina / Charles Abramovich, glasovir
16.8.2007
21:30 Olli Mustonen, glasovir
17.8.2007
21:30 Folklorni ansambl Linđo - Dubrovnik
18.8.2007
21:30 Nataša Rajković i Bobo Jelčić: S druge strane
21:30 Dubrovački gitarski trio
19.8.2007
21:30 Dubrovački simfonijski orkestar/Zlatan Srzić, dirigent / Michael Edwards, klarinet
20.8.2007
21:30 M. Držić: ARKULIN
21.8.2007
21:30 Folklorni ansambl Linđo - Dubrovnik
21:30 Alexander Ghindin, glasovir
22.8.2007
21:30 M. Držić: ARKULIN
23.8.2007
21:30 M. Držić: ARKULIN
21:30 Wanderer Trio
24.8.2007
21:30 M. Držić: ARKULIN
00:00 Andrei Pushkarev, vibrafon
25.8.2007
21:30 Slovenska filharmonija / George Pehlivanian, dirigent
21:30 M. Držić: ARKULIN
00:00 Svečano zatvaranje
21.10.2007
19:30 W. Shakespeare: SAN LJETNE NOĆI